İnanır Group bünyesinde bulunan LPG’nin Huber 360° cihazlarının tanıtım etkinliği sektörün önde gelen temsilcilerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi

35 yıllık deneyim, bilimsel araştırmalar ve sağlık profesyonelleriyle iş birliği ile ortaya çıkan ve 165 bilimsel yayın ile etkinliği kanıtlanan LPG’nin Huber 360° cihazı ve Neuro Physical Training yöntemi önceki gün Crowne Plaza İstanbul Old City’de düzenlenen bir davetle tanıtıldı.

2009 yılından bu yana Türkiye’de İnanır Group güvencesiyle satışa sunulan LPG®’nin yeni teknolojisi Huber 360° cihazının tüm özellikleri Global Direktör Romain Retsin’in sunumuyla katılımcılar ile paylaşıldı.

1997 Dünya Snowboard Şampiyonu ve Profesyonel Golf sporcusu, TV yorumcusu ve aynı zamanda Biyomekanik Uzmanı olan, son 15 yıldır LPG firmasında Huber cihazlarının geliştirilmesi sürecini yöneten ve halen Huber Cihazları Global Direktörü olarak görev yapan Romain Retsi’nin sunumu ve verdiği bilgiler ışığında detaylı bilgi edinen katılımcılar cihazı deneyimleme imkanı da buldular.

Tek seansta 80-100 arası kas grubunu çalıştıran LPG Huber 360 cihazı, bedeni şekillendirmek ve sıkılaştırmak için tamamen doğal, verimli, hızlı etkili spor ve egzersiz teknolojisiyle 10 dakikada kusursuz bir görünüm sunuyor. Huber 360° fizik tedavi ve rehabilitasyon alanı başta olmak üzere sağlık, spor, fitness ve güzellik amaçlı yapılan analizler ile ihtiyaçlar doğrultusunda  kişiye özel hazırlanan programlar ve ölçümlenebilir sonuçlar sağlıyor.   

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir